Nadleśnictwo Smolarz udostępnia dokumenty dotyczące Standardów Ochrony Małoletnich

Zarządzenie nr 35 Nadleśniczego Nadleśnictwa Smolarz z dnia 06.08.2024 r. w sprawie wprowadzenia do stosowania w Nadleśnictwie Smolarz Standardów Ochrony Małoletnich (pdf)
Standardy Ochrony Małoletnich w Państwowym Gospodarstwie Leśnym Lasy Państwowe Nadleśnictwo Smolarz (pdf)

Najnowsze aktualności Najnowsze aktualności

Powrót

Turniej tenisa stołowego leśników

Aktywność leśników nie ogranicza się tylko do pracy zawodowej. Oprócz troski o lasy, pracownicy Lasów Państwowych znajdują również czas m.in. na uprawianie sportu. W sobotę 8 czerwca leśnicy z terenu szczecińskiej dyrekcji LP zmierzyli się w Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinie. Organizatorem rozgrywek było Nadleśnictwo Smolarz.

W turnieju wystartowało 14 zawodniczek i 34 zawodników z 18 jednostek z terenu RDLP w Szczecinie. Rywalizowali oni w czterech kategoriach.

W kategorii kobiet I miejsce zajęła Ilona Jaworska z Nadleśnictwo Różańsko, II miejsce Małgorzata Suchowera z Nadleśnictwa Smolarz, a III miejsce Kamila Gibka-Krupa reprezentująca Nadleśnictwa Resko.

Wśród panów zwycięzcą turnieju został Wojciech Pokrzywka z Nadleśnictwa Rzepin. II miejsce zajął Krzysztof Golata z Nadleśnictwa Smolarz, a III miejsce Marek Sawoch z Ośrodka Transportu Leśnego w Gorzowie Wielkopolskim.

W kategorii deblowej I miejsce zajęła reprezentacja Nadleśnictwa Resko. Na II miejscu uplasowała się para z Nadleśnictwa Dębno, a na III miejscu para z Nadleśnictwa Smolarz.

W kategorii VIP rywalizowali kierownicy jednostek. I miejsce zajął Nadleśniczy Nadleśnictwa Nowogard Tadeusz Piotrowski, II miejsce Nadleśniczy Nadleśnictwa Smolarz Sławomir Kaźmierczak, a III miejsce Dyrektor Ośrodka Transportu Leśnego w Gorzowie Wielkopolskim Cezary Florek.

W klasyfikacji drużynowej najwięcej punktów zdobyła reprezentacja Nadleśnictwa Resko. II miejsce zajęła drużyna Nadleśnictwa Smolarz. Na najniższym stopniu podium stanęli zawodnicy z Nadleśnictwa Dębno.

Turniej tenisa stołowego był nie tylko okazją do sportowej rywalizacji leśników. W jego trakcie wspaniałe układy choreograficzne zaprezentował utytułowany w Polsce i Europie zespół mażoretek „Dziewczęta z Buławami”, działający przy Szkole Podstawowej nr 2 im. J. Nojiego w Drezdenku i Centrum Promocji Kultury w Drzedenku. Organizacja turnieju nie byłaby możliwa, gdyby nie gościnność Hali Sportowo-Rehabilitacyjnej w Drezdenku.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy osiągniętych wyników.

Tekst: Tomasz Jerczyński, zdjęcia: Teresa Filipczak